Sık Sorulan Sorular

Canlı Ders Kredisi Nedir?

Canlı Dersler etkinlik olarak yapılır. Dersler video konferans yöntemiyle işlenir, dolayısıyla internete bağlı bir bilgisayar ile bulunduğunuz yerden keyifle derslere katılabilirsiniz. Dersler ana sayfada etkinlik alanında belirtilen gün ve saatte gerçekleşir. Derse kaydolmak için Store alanından, ilgili dersin “Canlı Ders Kredisi”ni satın almanız gerekir. Derse sizinle beraber derse kaydolan herkes maksimum katılımcı sayısı dahilinde katılabilir. 

Özel Ders Kredisi Nedir?

Özel Ders alma talebinizi iletmenizin ardından, size özel bir özel ders planı hazırlanır. Dersleri ister online ister evinizde alabilirsiniz. Derslerde yalnızca siz ve öğretmeniniz bulunur. Dışarıdan katılımcı alınmaz. Ancak isterseniz, arkadaşlarınızla grup özel dersi de alabilirsiniz. Her ders öncesi Store alanından hocanızın “Özel Ders Kredisi”ni satın almanız gerekir. Grup dersi alınacaksa, talebinizi iletmeniz dahilinde size özel indirim kuponu tanımlayabiliriz.

Evde Özel Ders Hizmeti alabilir miyim?

Evet. Özel Ders almak istediğiniz hocanın Özel Ders Kredisini satın aldığınız sürece ister evden ister online olarak derslerinizi alabilirsiniz.

Katılmadığım Canlı veya Özel Dersin ücret iadesini alabilir miyim?

Canlı Ders veya Özel derslere katılmak için Store üzerinden Kredi satın almanız gerekmektedir. Satın aldığınız krediyi her hangi bir zaman için kullanabilirsiniz. Kaçırdığınız ders için aldığınız krediyi, aynı öğretmenin başka bir dersi için kullanabilirsiniz. Kullanılmayan krediler için ücret iadesi yapılmaz. Satın almış olduğunuz kredilerin kullanılmaması durumunda 1 yıl sonra geçerliliği son bulur. Haklarınızı başka öğrenciye devretmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Derslere katılmak için bir uygulama indirmem gerekir mi?

Dersler Anındaöğren’e ait video konferans uygulaması üzerinden yapılır. Kaydolmanıza veya oturum açmanıza gerek yoktur. Ders saati ve gününde öğretmenin fotoğrafının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak derse katılabilirsiniz. Ders için size verilen şifreyi girmeniz yeterli olacaktır. En iyi bağlantı için Chrome tarayıcı kullanılması tavsiye edilmektedir.

*Telefon üzerinden derse katılmak isteyen öğrencilerimiz internet tarayıcılarından “Masaüstü Site İste” butonuna tıklayarak erişim sağlayabilirler. IOS işletim sistemli telefonlarda Safari Tarayıcı, Android işletim sistemli telefonlarda Chrome Tarayıcı kullanılması tavsiye edilmektedir.